Çavdaroğlu Sigorta Hakkında


MİSYONUMUZ
Müşteri memnuniyetinin ,şirket içinden geçtiği bilinci ile çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişmelerine katkıda bulunmak ve takım çalışmasını destekleyerek küresel becerilere yatırım yapan bir şirket olmak.

VİZYONUMUZ
Çavdaroğlu Sigorta  gelecek yüzyıllara taşıyacak becerilere sahip esnek düşünebilen,takım ruhunu benimsemiş insan kaynakları ile hizmet vermek

ANA DEĞERLERİMİZ
Takım çalışması, işbirliği ve katılımcılığı desteklemek. çalışanlarımızın bilgi ile çalışmalarını sağlamak teknolojik yenilikleri üst düzeyde kullanmak için her düzeyde ve sürekli eğitime önem vermek. Tüm çalışanlara her konuda fırsat eşitliği tanımak. K arşılıklı saygı, güven ve açıklık anlayışı ile çalışmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Müşterilerimizin kusursuz memnuniyetini ekip ruhuna sahip , en mükemmel hizmeti sunma anlayışımızla yaratıcı, yenilikçi, tecrübeli kadromuz ve köklü geçmişimizle teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek geniş lojistik desteği ile tercih sebebi olabilmek için prensiplerine sahip olan ,öneri ve eleştirilere açık olan bir kuruluş olarak hizmet sunmaktır.